TULEMUSED LÄBI AEGADE

 

 

 

Individuaalne

Aasta I KOHT II KOHT III KOHT eestlased
  1971
42 vehklejat
J. Veanes
Eesti
B. Joffe
Eesti
G. Erdös
Ungari
7. A.Liivak

9. V.Rossar

1972 
48 vehklejat
A. Abušahmetov
Kirgiisia
G. Zažitski
Eesti
V. Donin
Kirgiisia
5. K.Kuur

6. A.Liivak

1973
96 vehklejat
S. Paramonov
Ukraina
I. Valetov
Kasahstan
A. Abušahmetov
Kirgiisia
12. K.Kuur

13. A. Liivak

1974
134 vehklejat
A. Garin
Ukraina
A. Abušahmetov
Kirgiisia
I. Valetov
Valgevene
4. G.Zažitski

13. A.Liivak

1975
120 vehklejat
M. Gorlov
Moskva
A. Abušahmetov
Kirgiisia
S. Matvejev
Moskva
4. G.Zažitski

5. B.Joffe

1976
141 vehklejat
B. Lukomski
Leningrad
F. Szavo
Rumeenia
A. Abušahmetov
Kirgiisia
5. A.Liivak

8. B.Joffe

1977
144 vehklejat
E. Kolczonay
Ungari
A. Liivak
Eesti
L. Angelescu
Rumeenia
13. B.Joffe

26. V.Kirpu

1978
144 vehklejat
B. Lukomski
Leningrad
L. Pethö
Ungari
A. Abušahmetov
Kirgiisia
28. A.Tammsaar

32. A.Liivak

1979
144 vehklejat
A. Karagjan
Armeenia
L. Dunajev
Venemaa
A. Lis
Poola
17. V.Kirpu

32. T.Hint

1980
144 vehklejat
E. Borrmann 
Saksamaa
I. Kutšeravõi
Ukraina
V. Kirpu
Eesti
27. K.Kuur

32. E.Einberg

1981
144 vehklejat
V. Fischer
Saksamaa
I. Ostricz
Ungari
E. Kolczonay
Ungari
8. T.Hint

24. V.Zuikov

1982
144 vehklejat
O. Lemglet
Prantsusmaa
P. Boisse
Prantsusmaa
A. Karagjan
Moskva
32. T.Hint

38. K.Kuur

1983
144 vehklejat
A. Možaev 
Venemaa
V.Hondoga
Moskva
A.Bõkov
Ukraina
4. T.Hint

16. G.Zažitski

1984
144 vehklejat
E. Kolczonay
Ungari
A. Bõkov
Ukraina
A. Ivanenko
Kasahstan
35. T.Hint

41. A.Kozlov

1985
144 vehklejat
U. Proske
Saksa DV
A. Ageev
Ukraina
A. Možaev 
Venemaa
15. A.Kajak

20. V.Zuikov

1986
144 vehklejat
S. Pasztor
Ungari
T. Hint
Eesti
A. Možaev
Venemaa
4.V.Reznitšenko

11. A.Kajak

1987
144 vehklejat
S. Kravtšuk
Ukraina
V. Reznitšenko
Eesti
V. Ivanov
Moskva
11. A.Kajak

21. A.Kozlov

1988
188 vehklejat
V. Ageev
Ukraina
V. Reznitšenko 
Eesti
L. Tihhomirov
Moskva
7. V.Zuikov

27. K.Kaaberma

1989
188 vehklejat
V. Reznitšenko
Eesti
I. Buay
Ungari
L. Tihhomirov
Moskva
10. V.Zuikov

12. H.Zažitski

1990
230 vehklejat
A. Mazzoni
Itaalia
P. Felisiak
Poola
P. Kolobkov
Venemaa
11. K.Kaaberma 21. V.Zuikov
1991
157 vehklejat
S. Kravtšuk
Ukraina
P. Kolobkov
Venemaa
v. Ageev
Ukraina
5. A.Kajak

13. V.Zuikov

1992 MK 
96 vehklejat
E. Srecki
Prantsusmaa
K. Kaaberma 
Eesti
S. Cuomo
Itaalia
21. M.Loit

35. H.Zažitski

1993 MK
89 vehklejat
H. Faget
Prantsusmaa
A. Glazunov
Venemaa
A. Mazzoni 
Itaalia
J.M. Henry 
Prantsusmaa
14. H.Zažitski

16. K.Kaaberma

1994 MK 
75 vehklejat
S. Pantano
Itaalia
P. Kolobkov
Venemaa
A. Mazzoni 
Itaalia
M. Tischko
Ukraina
15. V.Zuikov

16. H.Zažitski

1995 MK
98 vehklejat
P. Milanoli
Itaalia
V. Ageev
Ukraina
S. Cuomo 
Itaalia
B. Kurowski
Poola
22. V.Zuikov

24. K.Kaaberma

1996 MK
87 vehklejat
A. Beketov
Venemaa
C. Totola 
Ungari
S. Cuomo
Itaalia
N. Buergin
Šveits
7. M.Loit

18. K.Kaaberma

1997 MK
95 vehklejat
V. Zakharov
Valgevene
P. Milanoli 
Itaalia
A. Gorbatšuk
Ukraina
A. Maly
Ukraina
14. E.Ber

19. K.Kaaberma

1998 MK
88 vehklejat
K. Kaaberma
Eesti
E. Kolczonay
Ungari
A. Kajak
Eesti
A. Gorbatšuk
Ukraina
14. A.Liimets

21. V.Zuikov

1999 MK
86 vehklejat
A. Gorbatšuk 
Ukraina
K. Kaaberma 
Eesti
G. Imre 
Ungari
V. Ptšenikin
Valgevene
5. A.Kajak

13. V.Zuikov

2000 MK
75 vehklejat
A. Fekete 
Ungari
P. Vanky 
Rootsi
I. Kovacs
UngariK. Kulczar Ungari
6. K.Kaaberma

8. M.Loit

2001 MK
82 vehklejat
R. Andrzejuk 
Poola
P. Vanky
Rootsi
A. Gorbatchuk
Ukraina
7. S.Vaht

8. V.Post

2002 MK
98 vehklejat
P. Kolobkov 
Venemaa
M. Malmgren 
Rootsi
S. Vaht 
Eesti
R. Dingl 
Rootsi
6. K.Kaaberma

13. M.Loit

2003 MK
101 vehklejat
B. Hoffmann 
Šveits
J. Fiedler
Saksamaa
R. Dingl 
Rootsi
I. Turchin
Venemaa
6. K.Kaaberma

8.N.Novosjolov

2004 MK
115 vehklejat
P. Kolobkov 
Venemaa
A. Kardolus
Holland
W. Kelsey
USA
S. Kim
Korea
8. N.Novosjolov

13. S.Vaht

2005 MK
111 vehklejat
P. Kolobkov
Venemaa
 M. Schmitt
Saksamaa
 J. Fidler
Saksamaa
B. Verwijlen
Holland
7. E.Ber

23. K.Kaaberma

2006 MK
167 vehklejat
U. Robeiri
Prantsusmaa
 S. Carozzo
Itaalia
 C. Moerch
Norra
J. Jeannet
Prantsusmaa
12. K.Kaaberma

16. N.Novosjolov

2007 MK
99 vehklejat
U. Robeiri
Prantsusmaa
J. Jeannet 
Prantsusmaa
 E. Boisse 
Prantsusmaa
J. Fidler 
Saksamaa
6. S.Järve

7. S.Vaht

2008 MK
169 vehklejat
M. Tagliariol 
Itaalia
A. Rota
Itaalia
P. Milanoli 
Itaalia
M. Kauter
Šveits
39. J.Salm

40. S.Järve

2009 MK
136 vehklejat
J. Jeannet 
Prantsusmaa
G. Grumier
Prantsusmaa
B. Verwiljen 
Holland
V. Zingerman
Iisrael
5. N.Novosjolov

7. M.Allika

2010 MK
147 vehklejat
N. Novosjolov
Eesti
D. Confalonieri
Itaalia
A. Tikhomirov
Venemaa
I. Tourchine
Venemaa
23. M.Allika

31. T.Rennu

2011 MK245 vehklejat J. Fiedler

Saksamaa

G. Grumier

Prantsusmaa

N.Novosjolov
EestiB. VerwijlenHolland
49. S.Priinits

80. M.Allika

2012 MK239 vehklejat N. Novosjolov
Eesti
G. Grumier

Prantsusmaa

E.Alimzhanov
Kasahstan
P. Pizzo 
Itaalia
69. A.Liimets

92. K.Jussifov

2013 MK219 vehklejat M. Heinzer
Šveits
J. H. Song

Korea

S. Fernandez
Venezuela
F. Kauter
Šveits
17. N. Novosjolov

52. S. Priinits

2014 MK (44. turniir)237 vehklejat M. Heinzer

Šveits

B. Verwijlen

Holland

C. Dong

Hiina

G. Grumier

Prantsusmaa

17. N. Novosjolov

28. S. Järve

2014 MK(45. turniir)247 vehklejat G. Grumier

Prantsusmaa

C. Kneip

Saksamaa

F. Kauter

Šveits

P. Pizzo

Itaalia

13. N. Novosjolov

41. E. Azizov

2015 MK 

273 VEHKLEJAT

K. Minobe

Jaapan

S. UYAMA

Jaapan

E. Garozzo

Itaalia

Gauthier Grumier

Prantsusmaa

26. marno Allika

34. Nikolai Novosjolov

2016 MK

naiste epee

177 vehklejat

Tatiana Logunova

Venemaa

Violetta Kolobova

Venemaa

Irina Embrich

Eesti

Renata Knapik-Miazga

Poola

11. Katrina lehis

19. Erika Kirpu

2017 MK

naiste epee

203 vehklejat

Mara Navarria

Itaalia

Tatiana Gudkova

Venemaa

Julia Beljajeva

Eesti

Emese Szasz-kovacs

Ungari

13. Kristina kuusk

15. Erika Kirpu

 

MEESKONDLIK

Aasta

I KOHT

II KOHT

III KOHT

 

2011 MK
26 meeskonda

Venemaa Ameerika Ühendriigid Prantsusmaa 7. Eesti

2012 MK
27 meeskonda

Prantsusmaa Lõuna-Korea Ameerika Ühendriigid 15. Eesti
2013 MK23 meeskonda Prantsusmaa Šveits Ungari 4. Eesti
2014 MK(44. turniir)29 meeskonda Itaalia Ungari Prantsusmaa 13. Eesti
2014 MK(45. turniir)29 meeskonda Lõuna-Korea Prantsusmaa Saksamaa 21. Eesti
2015 MK

27 meeskonda

Prantsusmaa Itaalia Šveits 6. Eesti
2016 naiste MK

21 naiskonda

eesti prantsusmaa ukraina
2017 naiste MK

19 võistkonda

prantsusmaa itaalia hiina 5. eesti