Kohtnimisaklubi12345678910111213141516171819KOKKU
1Carmen-Lii Targamaa2001En Garde3801616302151001520412101803023232
2Sandra Skoblov2001Tallinna Mõõk1412215108128610188150129
3Kärol-Liina Glinkin2001Tallinna Mõõk0208062012212302415113
4Madli Palk2003En Garde0108161860066185615105
5Gabriela Truuse2004Põhjakotkas06012002461242
6Anna Prela2002SBSK Draakon02040601006205641
7Karoliina Komissarova2002Tartu Kalev11040000002430
8Getter Lage2002Tallinna Mõõk0128000251230
9Carolina Goidin2003Tartu Kalev10200150100625
10Iris Maria Matskevits2002Tallinna Mõõk1012000030622
11Zinaida Smõtskova2001En Garde04040120002100022
12Maria Jefimova2001Põhjakotkas110400062317
13Veronika Lebedeva2002Tartu Kalev02206000313
14Elisabeth Ostrovski2003Tartu Kalev000200202000612
15Anne-Mai Melles2003Tallinna Mõõk000000000066
16Kristiin Nilisk2004Tallinna Mõõk02000305
16Karina Beimanova2004Tallinna Mõõk20000305
18Susanne Lannes2004Tartu Kalev002000204
19Elizaveta Bobrova2005SBSK Draakon033
20Karina Vassiljeva2003Tartu Kalev10020003
21Vanessa Ber2003Tallinna Mõõk000002002
22Heleri Melles2002EVL02000000002
23Amiina Selivanova2003Tartu Kalev010000001
23Polina Borovik2001IREM10000001
23Karoliina Velleste2004Tallinna Mõõk101
23Svetlana Trynova2005En Garde0001001

Edetabelis arvesse läinud võistlused:

1 – Valge Daam, 12.08.2017 Haapsalu

2 – Tartu Lootused, 02.09.2017

3 – Anitškovi Palee, 08.09.2017

4 – Eesti kadettide KV, 16.09.2017 Haapsalu

5 – Põhjamaade MV U20, 23.09.2017 Haapsalu

6 – Põhjamaade MV U17, 24.09.2017 Haapsalu

7 – Eesti KV, 30.09.2017 Haapsalu

8 – CC Zrenjanin, 07.10.2017

9 – CC Klagenfurt, 28.10.2017

10 – CC Heidenheim, 11.11.2017

11 – CC Espoo, 18.11.2017

12 – Eesti juunioride KV, 25.11.2017 Tartu

13 – Mercury Cup, 16.12.2017 Tartu

14 – EV100 Eesti kadettide MV, 13.01.2018 Haapsalu

15 – CC Kopenhaagen, 20.01.2018

16 – EV100 Eesti juunioride MV, 27.01.2018 Tallinn

17 – Juunioride MK Bratislava, 03.02.2018

18 – Kadettide EM, Sotši 02.03.2018

19 – Juunioride EM, Sotši 07.03.2018

*Arvesse läheb neli paremat tulemust kadettide Euroopa KV või juunioride MK etappidelt.

Koondise kriteeriumid