Kuupäev: 18.11.2017
Registreerimise lõpp: 04.11.2017
Asukoht: Espoo
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: Kadetid
Võistluse tüüp: CC
INFO
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Valentin Altunin (2004), SBSK Draakon
Henrik Priimägi (2003), En Garde
Jonathan Darvish-Kojori (2002), Tartu Kalev
Ilija Žurba (2002), Tallinna Mõõk
Kasper Tafenau (2003), Tallinna Mõõk
Erik Simin (2001), Tartu Kalev
Paul Mark Tammiste (2001), Tallinna Mõõk
Markus Salm (2004), Tallinna Mõõk
Richard Germ (2004), En Garde
Oliver Laasik (2005), En Garde
Daniel Andreas Raid (2001), Tallinna Mõõk
HENRIK PRIIMÄGI (2003), En Garde
Nikita Smirnov (2001), Põhjakotkas
Oliver Prede (2001), Tallinna Mõõk
Jaron Kiiroja (2002), Tallinna Mõõk
Ilja Lutsenko (2003), SBSK Draakon
Kirill Shapovalov (2003), SBSK Draakon
Leon Gedzo (2001), SBSK Draakon
Erik Tobias (2004), SBSK Draakon
Daniel Ait (2004), SBSK Draakon
Nikita Doronin (2005), SBSK Draakon
Braian Hanstein (2002), En Garde
Demis Teral (2002), En Garde
Andri Meister (2001), En Garde
Kokku: 24
Laadi alla txt-fail

Naised:
Karina Beimanova (2004), EVL
Veronika Lebedeva (2002), Tartu Kalev
Polina Borovik (2001), IREM
Sandra Skoblov (2001), IREM
Kristiin Nilisk (2004), Tallinna Mõõk
Kätlin Kala (2002), Tartu Kalev
CAROLINA GOIDIN (2003), Tartu Kalev
Vanessa Ber (2003), Tallinna Mõõk
Amiina Domnika Selivanova (2003), Tartu Kalev
Karina Vassiljeva (2003), Tartu Kalev
Elisabeth Ostrovski (2003), Tartu Kalev
Susanne Lannes (2004), Tartu Kalev
Iris Maria Matskevitš (2002), Tallinna Mõõk
Karoliina Komissarova (2002), Tartu Kalev
Anne-Mai Melles (2003), En Garde
Heleri Melles (2001), En Garde
Madli Palk (2003), En Garde
Gabriela Truuse (2004), Põhjakotkas
Getter Lage (2002), Tallinna Mõõk
Zinaida Smõtskova (2001), En Garde
Carmen-Lii Targamaa (2001), En Garde
Maria Jefimova (2001), Põhjakotkas
Kärol-Liina Glinkin (2001), Tallinna Mõõk
Anna Prela (2002), SBSK Draakon
Kokku: 24
Laadi alla txt-fail


|