Kuupäev: 25.11.2017
Registreerimise lõpp: 23.11.2017
Asukoht: Tartu
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: Juuniorid
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Dominykas Cinga (2001), Lithuania
Povilas Markevicius (1998), Lithuania
Valentin Altunin (2004), SBSK Draakon
Arnas Salokas (1998), Lithuania
OTT ALLIK (2004), Tartu Kalev
Povilas Jutsis (2003), Tartu Kalev
Henrik Priimägi (2003), En Garde
Allan Mõts (2002), Tartu Kalev
Jonathan Darvish-Kojori (2002), Tartu Kalev
Ivan Kleštšin (2004), Tartu Kalev
German Vaikšnoras (2003), Tartu Kalev
Ilija Žurba (2002), Tallinna Mõõk
Kasper Tafenau (2003), Tallinna Mõõk
Filipp Liigus (1999), Tartu Kalev
Erik Simin (2001), Tartu Kalev
Paul Mark Tammiste (2001), Tallinna Mõõk
Georg Linnamägi (2000), Tallinna Mõõk
Markus Salm (2004), Tallinna Mõõk
Daniel Andreas Raid (2001), Tallinna Mõõk
Nikita Palusaar (2000), Tallinna Mõõk
Karl Rasmus Ilves (2000), Tallinna Mõõk
Nikita Smirnov (2001), Põhjakotkas
Filipp Djatsuk (1999), SBSK Draakon
Oliver Prede (2001), Tallinna Mõõk
Jaron Kiiroja (2002), Tallinna Mõõk
Klim Gusarov (1998), Tallinna Mõõk
Ruslan Eskov (1998), Tartu Kalev
Ilja Lutsenko (2003), SBSK Draakon
Kirill Shapovalov (2003), SBSK Draakon
Leon Gedzo (2001), SBSK Draakon
Igor Guljajev (2000), SBSK Draakon
Andzej Gedzo (1999), SBSK Draakon
Maksim Serhovets (2000), SBSK Draakon
Ilian Bobrov (2000), SBSK Draakon
Braian Hanstein (2002), En Garde
Demis Teral (2002), En Garde
Andri Meister (2001), En Garde
Kaspar-Joonas Laurmann (2000), En Garde
Tony Sepp (2000), En Garde
Raul Paju (1999), En Garde
Mattias Lao (2000), En Garde
Kokku: 41
Laadi alla txt-fail

Naised:
Faltis Helene (2001), Tallinna Mõõk
Mone De Jager (2001), South Africa
Ivona Stavickaja (2001), Lithuania
Patricija Scetko (2001), Lithuania
Olivija Masalo (1999), Lithuania
Veronika Lebedeva (2002), Tartu Kalev
Karina Matikainen (2002), Tartu Kalev
Polina Borovik (2001), IREM
Jelizaveta Kuznetsova (2000), IREM
Sandra Skoblov (2001), IREM
Karoliine Loit (2000), VK Musketär
Andra Talen (1999), VK Musketär
Karina Beimanova (2004), Tallinna Mõõk
MARLEEN MUST (2004), Tartu Kalev
ANN MARLEEN VARUL (2004), Tartu Kalev
Laura Sepp (2002), Tallinna Mõõk
Kätlin Kala (2002), Tartu Kalev
KAISA KOONIK (2003), Tartu Kalev
CAROLINA GOIDIN (2003), Tartu Kalev
Vanessa Ber (2003), Tallinna Mõõk
Viktoria Butenko (2001), Tartu Kalev
Elisabeth Ostrovski (2003), Tartu Kalev
Susanne Lannes (2004), Tartu Kalev
Iris Maria Matskevitš (2002), Tallinna Mõõk
Karoliina Komissarova (2002), Tartu Kalev
Madli Palk (2003), En Garde
Aleksandra Ivask (2001), Põhjakotkas
Marianna Denistsik (2003), Põhjakotkas
Gabriela Truuse (2004), Põhjakotkas
Getter Lage (2002), Tallinna Mõõk
Zinaida Smõtskova (2001), En Garde
Carmen-Lii Targamaa (2001), En Garde
Maria Jefimova (2001), Põhjakotkas
Kärol-Liina Glinkin (2001), Tallinna Mõõk
Anna Prela (2002), SBSK Draakon
Kokku: 35
Laadi alla txt-fail


|