Kuupäev: 16.09.2017
Registreerimise lõpp: 14.09.2017
Asukoht: Haapsalu
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: Kadetid
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Valentin Altunin (2004), SBSK Draakon
Henrik Priimägi (2003), En Garde
German Vaikšnoras (2003), Tartu Kalev
Ilija Žurba (2002), Tallinna Mõõk
Kasper Tafenau (2003), Tallinna Mõõk
Paul Mark Tammiste (2001), Tallinna Mõõk
Richard Kimask (2001), Tallinna Mõõk
Jan Joonas Pevkur (2004), Tallinna Mõõk
Markus Salm (2004), Tallinna Mõõk
Teodor Ruus (2005), Põhjakotkas
Richard Germ (2004), En Garde
Ingemar Germ (2005), En Garde
Oliver Laasik (2005), En Garde
Daniel Andreas Raid (2001), Tallinna Mõõk
Nikita Smirnov (2001), Põhjakotkas
Oliver Prede (2001), Tallinna Mõõk
Jaron Kiiroja (2002), Tallinna Mõõk
Ilja Lutsenko (2003), SBSK Draakon
Kirill Shapovalov (2003), SBSK Draakon
Leon Gedzo (2001), SBSK Draakon
Ivan Novoseltsev (2004), SBSK Draakon
Erik Tobias (2004), SBSK Draakon
Daniel Ait (2004), SBSK Draakon
Braian Hanstein (2002), En Garde
Demis Teral (2002), En Garde
Andri Meister (2001), En Garde
Kokku: 26
Laadi alla txt-fail

Naised:
Karina Matikainen (2002), Tartu Kalev
Andreane Poljakova (2002), Põhjakotkas
Ksenia Bogdan (2003), Põhjakotkas
Jana Seero (2005), Tartu Kalev
Karoliina Velleste (2004), Tallinna Mõõk
Polina Borovik (2001), IREM
Sandra Skoblov (2001), IREM
Mia Mai Männiste (2003), En Garde
Veronika Lebedeva (2002), SBSK Draakon
Kristiin Nilisk (2004), Tallinna Mõõk
Laura Sepp (2002), Tallinna Mõõk
Vanessa Ber (2003), Tallinna Mõõk
Amiina Domnika Selivanova (2003), Tartu Kalev
Karina Vassiljeva (2003), Tartu Kalev
Berit Petrov (2004), Põhjakotkas
Mari Kiiver (2004), Põhjakotkas
Kleer Jaani (2005), En Garde
Svetlana Trynova (2005), En Garde
Anneli Proosväli (2006), En Garde
Erika Sanames (2005), Tartu Kalev
Susanne Lannes (2004), Tartu Kalev
Iris Maria Matskevitš (2002), Tallinna Mõõk
Karoliina Komissarova (2002), Tartu Kalev
Anne-Mai Melles (2003), En Garde
Heleri Melles (2001), En Garde
Madli Palk (2003), En Garde
Aleksandra Ivask (2001), Põhjakotkas
Marianna Denistsik (2003), Põhjakotkas
Gabriela Truuse (2004), Põhjakotkas
Zinaida Smõtskova (2001), En Garde
Carmen-Lii Targamaa (2001), En Garde
Maria Jefimova (2001), Põhjakotkas
Kärol-Liina Glinkin (2001), Tallinna Mõõk
Anna Prela (2002), SBSK Draakon
Kokku: 34
Laadi alla txt-fail


|