Kuupäev: 20.05.2018
Registreerimise lõpp: 18.05.2018
Asukoht: Tallinn
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: Täiskasvanud
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Nikita Palusaar (2000), SBSK Draakon
EDUARD EHALA (1973), Tallinna Mõõk
Dmitri Fadejev (1966), Tallinna Mõõk
Andres Lehtma (1968), VK Musketär
Georg-Marten Lanno (1992), Tallinna Mõõk
Kaur Talpsep (1981), Tallinna Mõõk
Sergei Shishikin (1973), Tallinna Mõõk
Mart Lättekivi (1996), Tallinna Mõõk
Ilija Žurba (2002), Tallinna Mõõk
Kasper Tafenau (2003), Tallinna Mõõk
Erik Simin (2001), Tartu Kalev
Henrik Priimägi (2003), Tallinna Mõõk
Daniel Andreas Raid (2001), Tallinna Mõõk
Nikita Smirnov (2001), Põhjakotkas
Filipp Djatsuk (1999), SBSK Draakon
Oliver Prede (2001), Tallinna Mõõk
Jaron Kiiroja (2002), Tallinna Mõõk
Klim Gusarov (1998), Tallinna Mõõk
Dmitri Svõrjov (1972), Le Glaive
Sergei Melnikov (1964), Le Glaive
Gennadi Žurba (1963), Tallinna Mõõk
Ruslan Eskov (1998), Tartu Kalev
Rain Raidna (1970), Tallinna Mõõk
Mike Tammoja (1996), Tallinna Mõõk
Eduard Lebedev (1995), Tallinna Mõõk
Jüri Salm (1984), Tallinna Mõõk
Elmar Azizov (1988), SBSK Draakon
Ilja Lutsenko (2003), SBSK Draakon
Kirill Shapovalov (2003), SBSK Draakon
Leon Gedzo (2001), SBSK Draakon
Andzej Gedzo (1999), SBSK Draakon
Ilian Bobrov (2000), SBSK Draakon
Roman Dragunov (1980), SBSK Draakon
Jevgeni Blinov (1989), SBSK Draakon
Raul Paju (1999), En Garde
Mattias Lao (2000), En Garde
Peeter Turnau (1994), En Garde
Kokku: 37
Laadi alla txt-fail

Naised:
Veronika Lebedeva (2002), Tartu Kalev
Polina Borovik (2001), IREM
Jelizaveta Kuznetsova (2000), IREM
Irina Embrich (1980), IREM
Andra Talen (1999), VK Musketär
Gaia-Marianna Salm (1993), Tallinna Mõõk
Marina Borissova (1976), Epee Export
natalia kuznetsova (1975), Epee Export
Julia Oleinik (1989), Põhjakotkas
Vanessa Ber (2003), Tallinna Mõõk
Elisabeth Ostrovski (2003), Tartu Kalev
Susanne Lannes (2004), Tartu Kalev
Anu Hark (1993), Tallinna Mõõk
Iris Maria Matskevitš (2002), Tallinna Mõõk
Karoliina Komissarova (2002), Tartu Kalev
Sandra Skoblov (2001), Tallinna Mõõk
Anne-Mai Melles (2003), Tallinna Mõõk
Brenda Roosimaa (1997), Tallinna Mõõk
Madli Palk (2003), En Garde
Aleksandra Ivask (2001), Põhjakotkas
Marianna Denistsik (2003), Põhjakotkas
Gabriela Truuse (2004), Põhjakotkas
Getter Lage (2002), Tallinna Mõõk
oliivia OSSIPOV (1999), Tallinna Mõõk
Zinaida Smõtskova (2001), En Garde
Carmen-Lii Targamaa (2001), En Garde
Katrina Lehis (1994), En Garde
Nelli Paju (1990), En Garde
Kristina Kuusk (1985), En Garde
Kärol-Liina Glinkin (2001), Tallinna Mõõk
Madina Azizova (1996), Tallinna Mõõk
Anna Prela (2002), SBSK Draakon
Kokku: 32
Laadi alla txt-fail


|