Kuupäev: 20.01.2018
Registreerimise lõpp: 14.01.2018
Asukoht: Tallinn
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: C-klass
Võistluse tüüp: Euroopa Karikas
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Tomas Sudzilovskis (2005), Lithuania
Daniel Sosna (2005), Lithuania
Ilja Ivashkov (2004), Lithuania
Mindaugas Sipavicius (2006), Lithuania
Aidas Tamosiunas (2004), Lithuania
Matas Medisauskas (2005), Lithuania
Pavels Kozemjakins (2006), Latvia
Aleksandr Borodulin (2005), Russia
Nikita Utkin (2004), Russia
Danila Ulianov (2004), Russia
Jaan MEIER (2004), Tallinna Mõõk
Fedor Pisarev (2005), Russia
Artem Malyuchenko (2005), Russia
Airon-Kindlus Aigro (2006), Le Glaive
Artur Galazan (2006), Tartu Kalev
Pol Titov (2005), Tartu Kalev
Aleksander Shanskiy (2006), Tartu Kalev
Eldar Zabelin (2004), Le Glaive
Matvei Obmjotko (2004), SBSK Draakon
Aleksei Markov-Butyrskii (2005), Russia
Valentin Altunin (2004), SBSK Draakon
Aleksandrs Ivanca (2004), Latvia
Kirils Kuznecovs (2004), Latvia
Daniel Kuznetsov (2005), Tallinna Mõõk
Nikita Šitikov (2005), Tallinna Mõõk
Mathias Murumaa (2005), Tallinna Mõõk
OTT ALLIK (2004), Tartu Kalev
SEBASTIAN KUUSK (2005), Tartu Kalev
MAKSIM ZEGUROV (2004), Tartu Kalev
KRISTER KERMO TARU (2005), Tartu Kalev
Ivan Kleštšin (2004), Tartu Kalev
Jan Joonas Pevkur (2004), Tallinna Mõõk
Markus Salm (2004), Tallinna Mõõk
Teodor Ruus (2005), Põhjakotkas
Richard Germ (2004), En Garde
Ingemar Germ (2005), En Garde
Oliver Laasik (2005), En Garde
Ivan Novoseltsev (2004), SBSK Draakon
Erik Tobias (2004), SBSK Draakon
Daniel Ait (2004), SBSK Draakon
Nikita Doronin (2005), SBSK Draakon
Nikita Fanukov (2005), SBSK Draakon
Daniel Drajev (2005), SBSK Draakon
Kokku: 43
Laadi alla txt-fail

Naised:
Egle Rauktyte (2004), Lithuania
Urte Irician (2005), Lithuania
Monika Narbutaite (2005), Lithuania
Emile Masyte (2004), Lithuania
Anastasija Pylinova (2005), Lithuania
Liepa Zaronskyte (2006), Lithuania
Emile Mikalaite (2005), Lithuania
Karina Prokopovic (2005), Lithuania
Daria Belousova (2004), Russia
Anna Khabibullina (2004), Russia
Maiia Ponkratova (2004), Russia
Iuliia Petrova (2004), Russia
Uliana Lillert (2005), Russia
Polina Soroka (2004), Russia
Ksenia Kovalenko (2005), Russia
Alisa Tikhonova (2005), Russia
Uliana Frolova (2004), Russia
Ekaterina Kosopoiko (2004), Russia
Elise TILK (2004), Tallinna Mõõk
Elizaveta Raspopova (2004), Russia
Aleksandra Aksiutina (2004), Russia
Amina Marnova (2005), Russia
Kirke Linda Kuuse (2004), Tartu Kalev
ELIISA ALLABERT (2005), Tartu Kalev
Maria-Eliisa Voznessenski (2005), Tartu Kalev
SANDRA ALBERG (2006), En Garde
Jana Seero (2005), Tartu Kalev
Amelia Ait (2006), SBSK Draakon
Sofia Shubina (2007), SBSK Draakon
Polina Kapitonenko (2006), SBSK Draakon
Karoliina Velleste (2004), Tallinna Mõõk
Luiza Novosjolova (2004), Le Glaive
Alexandra Lilit Reznikova (2005), Tallinna Mõõk
Glorija Ringe (2005), Latvia
Valerija Razasconoka (2005), Latvia
Darja Besecka (2005), Latvia
Erika Babenko (2005), Latvia
Juliana Pascenko (2004), Latvia
Kristina Skuropadskaja (2005), Tartu Kalev
Annabel Nõmmik (2004), Tartu Kalev
Karina Beimanova (2004), Tallinna Mõõk
MARLEEN MUST (2004), Tartu Kalev
Ingel Ethel Kanistik (2004), Tallinna Mõõk
ANN MARLEEN VARUL (2004), Tartu Kalev
Kristiin Nilisk (2004), Tallinna Mõõk
Sandra Aus (2005), Tallinna Mõõk
Dinara Anis (2006), Tallinna Mõõk
Svetlana Trynova (2005), En Garde
Anneli Proosväli (2006), En Garde
Erika Sanames (2005), Tartu Kalev
Maria Luzgina (2005), Tartu Kalev
Susanne Lannes (2004), Tartu Kalev
Marian Maripuu (2005), Tallinna Mõõk
Gabriela Truuse (2004), Põhjakotkas
Heleri Sõer (2005), Tallinna Mõõk
Elizaveta Bobrova (2005), SBSK Draakon
Kokku: 56
Laadi alla txt-fail


|