Kuupäev: 12.08.2017
Asukoht: Haapsalu
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: Täiskasvanud
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Aksjonov Sergei (1992), Tallinna Mõõk
Mikhail Vetrov (1983), Russia
Vsevolod Okhapkin (1987), Russia
Konstantin Isaev (1990), Russia
Daniil Kiselev (1989), Russia
Oleksandr Pinchuk (1995), Latvia
Allan Makarenko (1991), Tallinna Mõõk
Renee Alliksaar (1994), Tallinna Mõõk
Georg-Marten Lanno (1992), Tallinna Mõõk
Henrik Priimägi (2003), En Garde
Ruslans Nakonecnijs (1989), Latvia
Kasper Tafenau (2003), Tallinna Mõõk
Paul Mark Tammiste (2001), Tallinna Mõõk
Daniel Andreas Raid (2001), Tallinna Mõõk
Nikita Palusaar (2000), Tallinna Mõõk
Sten Priinits (1987), En Garde
Filipp Djatsuk (1999), SBSK Draakon
Jaron Kiiroja (2002), Tallinna Mõõk
Klim Gusarov (1998), Tallinna Mõõk
Ruslan Eskov (1998), Tartu Kalev
MIKHAIL pashchuk (1999), Tallinna Mõõk
Mike Tammoja (1996), Tallinna Mõõk
Eduard Lebedev (1995), Tallinna Mõõk
Jüri Salm (1984), Tallinna Mõõk
Juhan Salm (1981), Tallinna Mõõk
Elmar Azizov (1988), SBSK Draakon
Igor Guljajev (2000), SBSK Draakon
Ilian Bobrov (2000), SBSK Draakon
Roman Dragunov (1980), SBSK Draakon
Jevgeni Blinov (1989), SBSK Draakon
Tony Sepp (2000), En Garde
Raul Paju (1999), En Garde
Mattias Lao (2000), En Garde
Tarmo Trummal (1994), En Garde
Peeter Turnau (1994), En Garde
Kokku: 35
Laadi alla txt-fail

Naised:
Reili Lehis (1990), En Garde
Ellen De Landtsheer (2000), BEL
Emma Labro (2000), BEL
Sofija Podvisocka (1999), USA
Katherina Malvik (2000), Norway
Jelizaveta Kuznetsova (2000), IREM
Sandra Skoblov (2001), IREM
Andra Talen (1999), VK Musketär
Anna Vourinen (1998), Finland
Gaia-Marianna Salm (1993), Tallinna Mõõk
Anastassia Jelinevits (1984), Tallinna Mõõk
Veronika Lebedeva (2002), SBSK Draakon
natalia kuznetsova (1975), Epee Export
Olga Truuse (1978), Põhjakotkas
CAROLINA GOIDIN (2003), Tartu Kalev
Vanessa Ber (2003), Tallinna Mõõk
Amiina Domnika Selivanova (2003), Tartu Kalev
Karina Vassiljeva (2003), Tartu Kalev
Elisabeth Ostrovski (2003), Tartu Kalev
Anu Hark (1993), Tallinna Mõõk
Iris Maria Matskevitš (2002), Tallinna Mõõk
Karoliina Komissarova (2002), Tartu Kalev
Brenda Roosimaa (1997), Tallinna Mõõk
Anne-Mai Melles (2003), En Garde
Heleri Melles (2001), En Garde
Madli Palk (2003), En Garde
Gabriela Truuse (2004), Põhjakotkas
Getter Lage (2002), Tallinna Mõõk
oliivia OSSIPOV (1999), Tallinna Mõõk
Zinaida Smõtskova (2001), En Garde
Carmen-Lii Targamaa (2001), En Garde
Katrina Lehis (1994), En Garde
Nelli Paju (1990), En Garde
Veronika Zuikova (1994), Tallinna Mõõk
Maria Jefimova (2001), Põhjakotkas
Aija Klinduhhova (1990), Rünnak
Kärol-Liina Glinkin (2001), Tallinna Mõõk
Madina Azizova (1996), Tallinna Mõõk
Anna Prela (2002), SBSK Draakon
Kokku: 39
Laadi alla txt-fail


|