EVL kohtunikekogu


Nimi

Klubi

Kategooria

Jüri Salm Tallinna Mõõk RV B-kategooria
Meelis Loit Kaitsejõudude SK Vabariiklik


EVL litsenseeritud vehklemiskohtunikud


Nimi

Klubi

Kategooria

Dmitri Valiulin Tartu Kalev RV B-kategooria
Denis Ostrovski Tartu Kalev RV B-kategooria
Stanislav Mutsenik Tartu Kalev RV B-kategooria
Martti Moosus Tallinna Mõõk RV B-kategooria
Samuil Kaminski Bygdo Oslo RV B-kategooria
Jüri Salm Tallinna Mõõk RV B-kategooria
Peeter Turnau Sr. En Garde Vabariiklik
Gaia-Marianna Salm Tallinna Mõõk Vabariiklik
Juhan Salm Tallinna Mõõk Vabariiklik
Brit Ojamu En Garde Vabariiklik
Tõnu-Peep Nurk Spordiklubi Le Glaive Vabariiklik
Peeter Nelis En Garde Vabariiklik
Hardo Lehis En Garde Vabariiklik
Kristina Kuusk En Garde Vabariiklik
Viktor Kirpu Tartu Kalev Vabariiklik
Kaido Kaaberma Kaitsejõudude SK Vabariiklik
Anatoli Jasnov Põhjakotkas Vabariiklik
Anu Hark Tallinna Mõõk Vabariiklik
Aariu Hanstein En Garde Vabariiklik
Meelis Loit Kaitsejõudude SK Vabariiklik
Indrek Leinuste Tallinna Mõõk I kategooria
Jaanus Hanstein Põhjakotkas I kategooria
Marika Koit En Garde I kategooria
Kristo Väljako Tallinna Mõõk I kategooria
Kristel Võrang Tallinna Mõõk I kategooria
Peeter Turnau Jr. En Garde I kategooria
Tarmo Trummal En Garde I kategooria
Tarvo Tohver En Garde I kategooria
Mike Tammoja Tallinna Mõõk I kategooria
Aleksandr Stanevits Tartu Kalev I kategooria
Kristiina Sõsa Tartu Kalev I kategooria
Eveliin Sõsa Tartu Kalev I kategooria
Irina Satanenko Tartu Kalev I kategooria
Tamari Sagaradze Põhjakotkas I kategooria
Jane-Liis Rautam En Garde I kategooria
Carl-Jürgen Rautam En Garde I kategooria
Annika Raie Kaitsejõudude SK I kategooria
Martin Pärn Tallinna Mõõk I kategooria
Pauliina Prikk En Garde I kategooria
Helen Nelis-Naukas En Garde I kategooria
Nelli Paju En Garde I kategooria
Hiie Moosus Tallinna Mõõk I kategooria
Vladislav Minajev Rünnak I kategooria
Karina Merkuljev Tartu Kalev I kategooria
Allan Makarenko Tallinna Mõõk I kategooria
Mart Lättekivi Tallinna Mõõk I kategooria
Svetlana Lozovaja Tallinna Mõõk I kategooria
Filipp Liigus Tartu Kalev I kategooria
Riina Lepp Tartu Kalev I kategooria
Margo Lehis En Garde I kategooria
Katrina Lehis En Garde I kategooria
Eduard Lebedev Tallinna Mõõk I kategooria
Elena Koit En Garde I kategooria
Erika Kirpu Tartu Kalev I kategooria
Ingrid Kauler Tallinna Mõõk I kategooria
Jevgeni Karavajev Rünnak I kategooria
Kaarel Kaldvee Tartu Kalev I kategooria
Martin Jaanus En Garde I kategooria
Aleksandr Grigorjev Tartu Kalev I kategooria
Anželika Fedoruk Tallinna Mõõk I kategooria
Irina Embrich Põhjakotkas I kategooria
Sergei Bulavski Rünnak I kategooria
Anna Belova Tartu Kalev I kategooria
Julia Beljajeva Tartu Kalev I kategooria
Diana Batjuskova Tartu Kalev I kategooria
Roman Barna Tartu Kalev I kategooria
Renee Alliksaar Tallinna Mõõk I kategooria
Henrik Aido En Garde I kategooria
Oliivia Ossipov Tallinna Mõõk Kandidaat
Paul Mark Tammiste Tallinna Mõõk Kandidaat
Karl-Rasmus Ilves Tallinna Mõõk Kandidaat
Getter Lage Tallinna Mõõk Kandidaat
Kristjan Suursoo Tallinna Mõõk Kandidaat
Mart Suursoo Tallinna Mõõk Kandidaat
Vladislav Ait SBSK Draakon Kandidaat
Stanislav Novoseltsev SBSK Draakon Kandidaat
Veronika Zuikova Tallinna Mõõk Kandidaat
Diana Valujeva Tartu Kalev Kandidaat
Tony Sepp En Garde Kandidaat
Konstantin Saposnitsenko SBSK Draakon Kandidaat
Teet Saar En Garde Kandidaat
Ilona Poljatšenko Tartu Kalev Kandidaat
Märten Mändla Tallinna Mõõk Kandidaat
Anna Minakova Tallinna Mõõk Kandidaat
Vladislav Martõnov En Garde Kandidaat
Liza Manajenkova Rünnak Kandidaat
Karoliine Loit Tallinna Mõõk Kandidaat
Maarja Linnamägi Tallinna Mõõk Kandidaat
German Liholet Rünnak Kandidaat
Kaspar Joonas Laurmann En Garde Kandidaat
Natalja Kotova Tartu Kalev Kandidaat
Artjom Komoza Rünnak Kandidaat
Kenan Jussifov Tartu Kalev Kandidaat
Hans Joosep Jõgisalu En Garde Kandidaat
Daniel Jasinavitšus En Garde Kandidaat
Nikita Jampolski En Garde Kandidaat
Elena Heinorg En Garde Kandidaat
Meelis Hanstein En Garde Kandidaat
Klim Gusarov Tallinna Mõõk Kandidaat
Kärol-Liina Glinkin Tallinna Mõõk Kandidaat
Andzej Gedzo SBSK Draakon Kandidaat
Valeri Fedorištšev En Garde Kandidaat
Madina Azizova Tallinna Mõõk Kandidaat